Co może powodować zmiany poziomu TSH?

Witam. Dalsza część problemu : Co może powodować zmiany poziomu TSH( co 1.5 tyg inne) brak zmian w tarczycy ( FT3 i FT4 są ok ) do tego stłuszczona wątroba ( a jadłem zdrowo pomijając 2 tyg niejedzenia przez chorobę ( straszne osłabienie z dnia na dzień ) Do tego stale pojawiają mi się czerwone plamy/wysypki które znikają po jakimś czasie a do tego świąd ( głównie pachy/głowa/podbrzusze/pachwina) no i do tego ciągłe uczucie "upicia" uczicie (drżenia ciała) wypadanie włosów ( i wysypka na głowie)

Witam. Zmiany w poziomie TSH przy prawidłowym poziomie jej wolnych hormonów nie mają znaczenia klinicznego. Stłuszczenie wątroby uwidocznione w usg wymaga natomiast wykonania tzw. prób wątrobowych (ASPAT, ALAT, bilirubina, ALP, GGTP) i oceny, czy wspomniane dolegliwości nie wynikają z upośledzenia jej funkcji.