Co myśleć o takim chłopaku?

Witam. Mam 14 lat i zakochałam się w chłopaku, który ma 16 lat. Piszemy ze sobą już od 7 miesięcy. Widzieliśmy się tylko raz. Pisze mi, że mnie bardzo lubi i w ogóle. W ciągu tych 7 miesięcy miał już 2 dziewczyny. Nie wiem, co mam o nim myśleć i co robić... POMOCY!

Sugerowałabym, abyś spróbowała szczerze porozmawiać z chłopakiem. Myślę, że warto byłoby, abyście ustalili, jaka jest między Wami relacja, jakie są Wasze potrzeby i oczekiwania. Moim zdaniem szczerość jest fundamentem każdego związku.