Co na opóźnienie okresu?

Szanowni Państwo,czy lekarz ginekolog jest w stanie przepisać lek na przyspieszenie okresu choćby o 2 dni?Dodam, ze nie zażywam pigułek antykoncepcyjnych, wizytę u lekarza mam 12 maja a planowo okres dostane 15 maja.Czy może cos na opóźnienie? Ponieważ musze uniknąć miesiączki 19 maja z powodu zabiegu.Bardzo dziękuje i łącze pozdrowienia.

jesli ma byc przesunieta mesiączka to wizyta 12 maja jest za pózno trzeba sie udac zaraz w poniedziałek lub wtorek wtedy mozna coś zrobic