Co na pękniętą skórę na penisie?

Witam, jakiś czas temu podczas stosunku przy naciągnięciu skóry, pękła na samej górze, aż poleciała krew. Goiło się przez dwa tygodnie i myślałem, że jest dobrze, ale podczas naciągania teraz skóry odczuwam ból a na skórze jest widoczne sine zgrubienie. Co mam robić?

ponad rok temu

Witam serdecznie!

W pierwszej kolejności należałoby ustalić czy przyczyną pęknięcia skóry był jedynie uraz mechaniczny, czy towarzyszyło to zmianom chorobowym (na przykład grzybicy).
W tym celu niestety konieczna jest wizyta u lekarza, najlepiej dermatologa. Bez badania, obejrzenia zmiany i dokładnego zebrania wywiadu nie ma możliwości postawienia rozpoznania i zalecenia leczenia.

Proszę z wizytą nie zwlekać jeżeli objawy nie ustąpią w przeciągu kilku dni.
Jeżeli zostanie stwierdzona infekcja narządów płciowych, proszę pamiętać o równoczesnym leczeniu Partnerki.

Pozdrawiam