Co na znamiona barwnikowe?

witam, czy jest jakiś sposób by ograniczyć powstawanie znamion barwnikowych? praktycznie się nie opalam i używam kremy z filtrami a pojawiają się na ciele nowe znamiona barwnikowe

Pojawianie sie nowych znamion jest niejako zaprogramowane genetycznie. Jesli jest ich duzo, warto je kontrolowac wykonujac tzw. badanie dermatoskopowe u dermatologa.

Witam warto udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej można pousuwać znamiona. Proszę w okresie większego nasłonecznienia używać kremu z filtrem spf 50 oraz nosić odzież ochronną.