Co oznacza brązowe plamienie zamiast białego śluzu?

Witam,
Mam 17 lat, z moim chłopakiem współżyłam prawie miesiąc temu (1 dzień po okresie) i od tego czasu nie mam miesiączki. Zawsze miałam regularnie, niedługo powinnam dostać już drugą miesiączkę, a od prawie dwóch miesięcy nie mam:(
Robiłam test ciążowy, ale wynik był negatywny, martwię się, bo do tego zauważyłam niewielkie brązowe plamienie zamiast białego śluzu.

17 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Wynik testu ciążowego wyklucza ciążę. Brak miesiączki może być spowodowany różnymi czynnikami. Należy wziąć pod uwagę stres, duży wysiłek fizyczny, odchudzanie. Ale przyczyną mogą być zaburzenia hormonalne lub inne patologie układu rozrodczego. Aby wyjaśnić co spowodowało brak miesiączki proponuję wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam