Co oznacza brązowy śluz?

Gdy robiłam to z moim chłopakiem po gumce widziałam jak ciekł brązowy śluz, oczywscie po seksie poszłam sie podmyć (chłopak nie spuścił się mi) i po 2-3 godz. miałam brudne, brązowe gacie - następnego dnia ani śladu. Co to oznacza? Dodam, że to było 4 lub 6 dnia po okresie.

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Krwawienie kontaktowe (po stosunku) jest typowym objawem nadżerki szyjki macicy. Radzę umówić się na wizytę do ginekologa, który w badaniu we wziernikach oceni, czy ją Pani ma.

Możliwe również, że doszło do otarcia ściany pochwy podczas stosunku.

Pozdrawiam serdecznie!