Co oznacza gęsty, żółty śluz po stosunku?

  Witam. Mam problem, ostatnio kochałam się z chłopakiem w dniu oczekiwanego okresu, niestety pękła nam gumka.Okres spóźniał mi się 3 dni. ostatnio pojawił się u mnie dziwny żółty śluz, dodam że jest on bardzo gęsty. Czy to może być objaw ciąży?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Stosunek w dniu spodziewanej miesiączki, która przyszła trzy dni później, na 99,9% nie mógł doprowadzić do zapłodnienia. Żółta wydzielina z pochwy wskazywać może na stan zapalny. Jeżeli towarzyszy jej ból czy np. świąd, lub jeśli jest ona cuchnąca, to należy się udać do lekarza ginekologa, który zleci badanie na posiew z pochwy oraz rozpocznie ewentualne leczenie.

Pozdrawiam serdecznie!