Co oznacza ta dziwna wydzielina z pochwy?

Witam. Nie wiem już gdzie szukać pomocy, pewnie powiecie żeby iść do ginekologa, ale niestety mieszkam w Anglii i takie badanie ginekologiczne np. pobranie wymazu z pochwy przeprowadza pielęgniarka w zwyklej przychodni, a ja niestety chciałabym porozmawiać ze specjalistą. Wiec tak, co mi dolega to dziwne objawy: pierwszy to dziwna wydzielina przypomina spermę tylko jest mniej biała i bardziej gęsta gdy wyschnie robi się zwykły puder i ta wydzielina jest podczas stosunku ma kwaśny zapach. Przy stosunku również odczuwam potrzebę w oddaniu moczu nie jest ona bardzo silna, ale się pojawia a po stosunku chodzę do toalety parę razy. Nie odczuwam świądu, nie mam zaczerwienienia. Czasami brudzę bieliznę żółtą lub białą wodnistą wydzieliną. Proszę pomóżcie. Mam nadzieję, że jakoś na dniach udam się już nawet do tej pielęgniarki, gdyż dostanie się tutaj do lekarzy graniczy z cudem;/ Dziękuję za odpowiedź

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Pani dolegliwości mogą sugerować infekcję narządów moczowo-płciowych (bakteryjną lub grzybiczą).
Aby móc jednoznacznie stwierdzić co jest przyczyną tych objawów konieczne będzie wykonanie wymazu z pochwy.
Mam nadzieje, że z wynikiem przeprowadzonego badania nie będzie już Pani miała problemu z konsultacją z ginekologiem.