Co oznacza taki wynik TK głowy i szyi?

Dzień dobry. Bardzo proszę o pomoc w interpretacji wyniku tomografii komputerowej głowy i szyi, ponieważ nie wiem co znaczy: przymusowe kyfotyczne ustawienie kręgosłupa szyjnego. Jestem po wypadku i trochę się boję, co to znaczy i jak postępować dalej. Dziękuję.

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.
Ponieważ Twoje pytanie dotyczy prośby o interpretację wyników badań nie możemy na nie odpowiedzieć, gdyż przekracza to kompetencje naszego portalu.
Skonsultuj wyniki ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Ciebie i mając możliwość przeprowadzenia ewentualnych badań, będzie mógł właściwie je zinterpretować i ocenić Twój stan zdrowia.
Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl