Co oznacza ten wynik testu na boreliozę?

Moja 1,5-roczna córeczka została ukąszona przez kleszcza, został on usunięty u lekarza, ale prawdopodobnie siedział na jej główce 5 dni. Zrobiłam test genetyczny na obecność infekcji odkleszczowych, mimo że objawów takich jak rumień czy gorączka do tej pory nie ma (minęło 3,5 tygodnia).

Dzisiaj w końcu mam wyniki :"Opis i interpretacja wyniku badania: w próbce PR9/2233 stwierdzono obecność docelowych sekwencji DNA Borrelia burgdorferi sensu lato. Wynik pozytywny. Metoda badania: Badanie Real-Time PCR (Mb-Bob-01)". I zupełnie nie wiem, co to oznacza i co mam robić, czego się spodziewać, do jakiego lekarza najlepiej się udać. Będę ogromnie wdzięczna za jak najszybszą odpowiedź.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Izabela Brym

Witam.

Pani córka została zakażona boreliozą. Powinna się Pani zgłosić do lekarza rodzinnego, który włączy antybiotyk i najprawdopodobniej skieruje Pani córkę do poradni chorób zakaźnych na obserwację.