Co oznaczają czerwone plamki na żołędziu?

Witam! Mam podobny problem do tego, jaki opisał adamus http://portal.abczdrowie.pl/pytania/czerwona-plama-na-zoledziu. Zauważyłem u siebie identyczne 3 plamki. Byłem z tym 3 razy u dermatologa, który przepisywał mi za każdym razem inną maść i tabletki, ale nic się nie zmieniło. Plamki są takie, jakie były przed leczeniem. Dermatolog powiedział, że to musi na razie tak pozostać i może kiedyś samo zniknie. Co mam robić? Czy mam się z tym udać do  urologa?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Niestety bez badania lekarskiego nie da się odpowiedzieć na Pana pytanie, z czym mamy do czynienia i jakie można zastosować leczenie. Jeżeli natomiast stosowane leczenie nie pomogło, jest prawdopodobne że zmiany nie są grzybicą. Być może wskazane byłoby pobranie wycinków, jednak o tym powinien zdecydować lekarz podczas badania.

Może warto odwiedzić innego specjalistę, może Pan spróbować odwiedzić urologa, ale problemami takimi zajmują się głównie dermatolodzy.
Pozdrawiam.