Co oznaczają kropki na gałce ocznej?

Dzień dobry, mam pytanie. Mam 21 lat i już od ok. 4 lat mam w lewym oku 3 małe kropki na białym, chyba na białku. Bardzo dobrze widzę z daleka jak i z bliska. Nie mam okularów i nigdy nie miałem. Plamki te w ogóle mi nie przeszkadzają, ale martwię się, że może być to coś poważnego. Proszę o szybką odp. Dziękuję
21 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Opisane przez Pana plamki są niemożliwe do interpretacji tą drogą.

Doradzałabym wybrać się jednak do lekarza okulisty, który po badaniu w lampie szczelinowej określi ich charakter i ustali, czy należy podjąć jakieś dalsze postępowanie.

Pozdrawiam