Co oznaczają podwyższone WBC, LYMPH i MID u 2-latka?

Witam Co oznaczają podwyższone WBC 12,4 (norma do 10), LYMPH 7.3 (norma do 3.5), MID 1.3 (norma do 1.2), LYMPH 68.6% (norma do 45%), MID% 10.8% (norma do 9%) u 2 latka? Dziecko w ostatnim czasie nie było chore. OB i CRP w normie. Dziękuję za pomoc

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wyniki badań interpretuje się w oparciu o dane kliniczne oraz PEŁEN wynik badania. Normy w pediatrii są różne od tych dla dorosłych, nie wiem, czy laboratorium uwzględniło wiek dziecka przy drukowaniu wyniku. Proszę wynik badania skonsultować z lekarzem, który zlecił jego wykonanie.