Co oznaczają takie wyniki badań na toksoplazmozę w ciąży?

Jestem w 10. tygodniu ciąży, robiłam badania i otrzymałam wyniki: toxoplazmoza gondii przeciwciała w kl. IgM 0,120 index wynik ujemny <0,50; wynik wątpliwy 0,50-0,59; wynik dodatni 0,60 i powyżej toxoplazmoza gondii przeciwciała w kl.IgG 0,0 IU/ml wynik ujemny <1,6; wynik wątpliwy 1,6-2,9; wynik dodatni 3,0 i powyżej. toxoplazmozy wykonano testem firmy Abbott, metodą immunochemiczną CMIA na aparacie Architect. wirus różyczki przeciwciała w kl.IgG 124,40 IU/ml wynik ujemny 0,0-4,9; wynik wątpliwy 5,0-9,9; wynik dodatni >=10,00 bgadanie wykonano tą metodą co toxoplazmoza cytomegalowirus przeciwciała w kl.IgG 1 020,6 U/ml wynik ujemny 0.0-6,0; wynik wątpliwy 6,0-15; wynik dodatni powyżej 15 badanie wykonano testem firmy Abbott, metodą immunochemiluminescencyjną CMIA na aparacie Architwect cytomegalowirus przeciwciała w kl.IgM 0,150 index wynik ujemny <0,85; wynik wątpliwy 0,85-0,99; wynik dodatni 1,00 i powyżej cytomegalowirus wykonano testem firmy Abbot, metodą immunochemiczną CMIA na aparacie Architect Dziękuję za pomoc
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.
Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć.
Skonsultuj swoje wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Ciebie i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.
Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl