Co oznaczają takie wyniki badania na boreliozę?

Odebrałam dzisiaj wyniki badania na boreliozę. Do lekarza idę dopiero w przyszłym tygodniu i trochę się niepokoję, co oznaczają te wyniki? IGG 11.63 powyżej 11 wynik dodatni, IGM 22.32 powyżej 11 wynik dodatni. Proszę o odpowiedź.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam
Nie pisze Pani, co było powodem wykonania badań (pokąsanie przez kleszcza? obecność zmiany rumieniowej itp?). Przedstawione wyniki wskazują na świeżą infekcję Borrelia sp. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, gdzie otrzyma Pani właściwe leczenie.

Pozdrawiam