Co oznaczają te nitki w krwi?

Witam!
Jestem w 6 tygodniu ciąży, od samego początku pobolewa mnie brzuch, ale dziś zauważyłam, że w śluzie są takie, jakby nitki z krwi. Proszę o odpowiedź, ponieważ bardzo tym faktem się zaniepokoiłam.
Pozdrawiam

Witam serdecznie,

każde plamienie/krwawienie w ciąży powinno być wyjaśnione. Wymaga to zawsze konsultacji ginekologa. Niestety może to oznaczać np. poronienie. Chociaż w Pani przypadku jest to mało prawdopodobne ze względu na nasilenie objawu. Jednak proszę tego nie lekceważyć.

Plamienia zwłaszcza na początku ciąży są dosyć częste. Mogą być one wynikiem nadmiernego wysiłku fizycznego, stresu lub zaburzeń hormonalnych pod postacią zbyt niskiego stężenie progesteronu. W tym ostatnim przypadku włącza się odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam