Co oznaczają te wszystkie dolegliwości?

Miesiączka co 2 tygodnie, bóle głowy, wymioty, bóle lędźwiowe, grzybica pochwy po skończonej miesiączce, osłabienie, wypadanie włosów, przybieranie na wadze, sucha skóra.
Potrzebuję pomocy w ustaleniu przyczyn albo naprowadzenie na to, co mi dolega, dziękuję.

Witam serdecznie,
objawy, które się u Pani pojawiły, mogą mieć związek z zaburzeniami hormonalnymi ze strony tarczycy. Dlatego proponuję wykonanie badania na poziom TSH.
Gdyby wynik okazał się prawidłowy, należy wykluczyć zaburzenia hormonów płciowych. Takie zaburzenia mogą powodować zarówno nieregularne cykle jak i stany zapalne dróg rodnych.
W tej sytuacji proponuję wizytę u lekarza pierwszego kontaktu oraz u ginekologa.
Pozdrawiam