Co oznaczają zmarznięte dłonie i stopy?

Co moga oznaczac ciagle zmarzniete dlonie i stopy?? Nawet po wlozeniu do cieplej wody i po wyjeciu po chwili znow staja sie zimne. W glowe i reszte ciala jest mi zawsze cieplo. Nawet cieple kapcie i skarpety nic nie daja. Mam 22 lata 160 cm wzrostu i waze 64 kg. Ma to cos wspolnego z waga??

Aleksander Ropielewski

Sugeruję wykonać podstawowe badania krwi wraz z pomiarem TSH. Często jednak takie objawy występują u w pełni zdrowych osób i określa się je jako fenomen Raynaud'a. Poza ciepłym ubiorem objawy niweluje aktywność fizyczna.