Co powinnam zrobić jeżeli mój brzuch jest bardzo duży?

Mam 13 lat wzrostu 157 cm, a ważę 58 kilo i jestem na diecie i wciąż stosuje różne diety, bo uważam, że jestem za gruba. Brzuch mam bardzo duży i nie wiem co zrobić żeby on zniknął? Jak zaczęłam dietę to jem : Śniadanie : Zielona Herbata. Na Obiad : Jem Marchewkę albo jabłko. Na kolacje : Piję Zieloną Herbatę. Chcę schudnąć bez efektu jo-jo i spalić ten tłuszcz w brzuchu może bardzo dużo nie ważę, ale mam wielki bardzo wieli brzuch i się go wstydzę. Proszę o pomoc!
13 LAT ponad rok temu

Witam,

Zasady prawidłowego odżywiania znajdziesz pod adresem:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci
Zostały opracowane przez Instytut Żywności i Żywienia.

Przykładowe ćwiczenia znajdziesz na www.abccwiczenia.pl

Zdecydowanie odradzam wszelkiego rodzaju głodówki.
Opisany przez Ciebie sposób  żywienia z pewnością może przyczynić się do redukcji masy ciała, ale ryzyko przytycia jest jeszcze większe.
Organizm głodzony, po zaprzestaniu restrykcyjnej diety, będzie starał się ponownie "zmagazynować" zasoby, które mu odebrano.

Pozdrawiam