Co powoduje zawroty głowy i zaburzenia widzenia?

Od tygodnia mam dziwne problemy. Kręci mi się w głowie, widzę jakbym był pod lekkim wpływem alkoholu, trochę niewyraźnie. Wieczorem kiedy kładę się spać, nie mogę skupić myśli. Na początku myślałem, że to od kropelek na katar - miałem bardzo zatkane zatoki (Xylorin), które dość długo używałem, bo problem pojawił się znikąd. Ale teraz już nie wiem, mam też bardzo niskie ciśnienie 130/42, a czasami 105/42, no i boli mnie głowa, i utrzymująca się temp. 37,2. Nie wiem czy to ma coś ze sobą wspólnego? Ale proszę o pomoc. Byłem u lekarza rodzinnego, ale nic mi ciekawego nie powiedział.

Witam!

Pańskie dolegliwości są dość niespecyficzne i trudno wskazać konkretną przyczynę. Wydaje się jednak, że opisane objawy mogą mieć podłoże neurologiczne lub laryngologiczne. Proponuję skonsultować problem z laryngologiem i ewentualnie neurologiem. Konieczne jest zebranie dokładnego wywiadu oraz przeprowadzenie badania klinicznego. W razie potrzeby mogą również być wskazane badania dodatkowe. Niestety w tej chwili nic więcej nie można powiedzieć. Zachęcam do wizyty u wymienionych specjalistów. Pozdrawiam serdecznie!