Co robić, aby schudnąć z ud?

Mam 14 lat i waże 55 kg bardzo mnie to denerwuje nie waga ale moje grube nogi i uda . Bardzo chciałabym być chuda wazyc conajmniej 48 kg co mam robić ?
14 LAT ponad rok temu

Witam!
Aby stwierdzić czy masz problem z nadwagą potrzebowałabym informacji o Twoim wzroście. Jeśli jednak tak jak piszesz problemem jest nie waga a wygląd nóg najwłaściwszym rozwiązaniem byłoby rozpoczęcie systematycznych ćwiczeń fizycznych np. jazdy rowerem lub pływania. Ćwiczenia pomogą wymodelować mięśnie i sprawią że nogi będą wyglądały szczuplej. Dodatkowo unikaj słodyczy, fast foodów, tłustych potraw oraz słodkich napojów, soków i wód. Pozdrawiam.