Co robić w przypadku nadwrażliwości penisa?

Mam nadwrażliwość penisa, nie mam stulejki i wszystko jest ok, ale właśnie tą nadwrażliwość. To bardzo przeszkadza, co mam zrobić, żeby ten ból zniknął i zahartować? Smarować może jakąś maścią czy coś w tym stylu, bo hartowałem pod prysznicem, ale na razie nie widzę skutków.
ponad rok temu

Witam,

Skąd wiesz, że Twoje dolegliwości wypływają z "nadwrażliwości penisa"? Jaki konkretnie odczuwasz ból?

Jeżeli Twoje dolegliwości stają się dokuczliwe, powinieneś skontaktować się z lekarzem urologiem lub seksuologiem. Dopiero po zdiagnozowaniu problemu, specjalista będzie mógł zaproponować Ci odpowiednią pomoc.

Serdecznie pozdrawiam