Co się dzieje z moim sutkiem? Czy to zniknie?

Witam,

Mam 18 lat i małe piersi o dziwnym kształcie sutka. Na środku jest mały, brązowy i bardzo miękki a koło niego mój sutek ma kolor jasnoróżowy, boję się że może on odpaść. Nie wiem co to jest i nie wiem czy zniknie i czy będę mięć normalne sutki.

Proszę o pomoc.

18 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!
Niestety opis problemu nie jest wystarczająco precyzyjny. Trudno ocenić przyczynę tej sytuacji.
Ważne jest uwzględnienie takich informacji jak czas trwania zmiany, dolegliwości towarzyszących, np. ból przy dotyku. Być może są to zmiany dotyczące gruczołów apokrynowych lub naturalna struktura sutka w czasie okresu dojrzewania.
Proponuję skonsultować problem z ginekologiem.

Redakcja abcZdrowie.pl