Co się dzieje z tym cyklem?? :( Proszę o pilną odpowiedź

Witam.
Jestem kobietą, mam 26 lat . Zacznę od tego co się dzieje. Od dwóch lat żyję w stresie (separacja, wyprowadzka, nowy związek, brak pracy, opieka nad 4 letnią córką, mieszkanie u rodziców) w tym czasie mój cykl poprzestawiał się o 180 stopni, cykle zrobiły się od skrajnego 29 dniowego do 36 dniowego. Wcześniej z reguły było to 32-34 dni.

We wrześniu zeszłego roku miałam robione usg, które wyszło dobrze. Jakoś w grudniu robiłam badania odnośnie nerek i wykazały podwyższone ob i ALAT. Z powodu zaniedbania nie skonsultowałam już tego dalej :(.
Od początku tego roku moje cykle zrobiły się 31,32,33 dniowe ostatni okres miałam 15 kwietnia normalną miesiączka 4-5 dni bez plamień z lekkimi zakrzepami. Teraz czekam już 4 dzień :( i nic. Jeśli chodzi o sprawy seksualne, to z nowym partnerem kochamy się zawsze w prezerwatywie ze środkiem plemnikobójczym lub tymi grubszymi, partner nigdy nie kończy we mnie chyba, że już pod koniec cyklu przed okresem, ale zawsze potem szybko wyjmuje i sprawdzamy gumkę (nawet wodą), nigdy nie pękła, ani nie miała dziurek, jak również nie zsunęła się.
Czy dużym prawdopodobieństwem tego cyklu może być ciąża?
Dodam jeszcze, że pod koniec tego cyklu zauważyłam dziwną rzecz, z reguły jajeczkowanie wyczuwam i teraz pod koniec cyklu miałam dwa dni boleści jajników i płodny ciągnący, przeźroczysty śluz. Mogło nastąpić przesunięcie owulacji i opóźnienie tym samym okresu?

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!
Jak najbardziej, owulacja mogła wystąpić dopiero w ostatnich dniach i miesiączka pojawi się najpewniej po ok. dwóch tygodniach od tego momentu. Pani tryb życia, stres, mają prawo wpływać ujemnie na regularność cyklów. Biorąc pod uwagę stopień, w jakim uważają Państwo, by nie dopuścić do ciąży, szansa na zapłodnienie jest praktycznie zerowa. Z pewnością ustabilizowanie trybu życia wpłynie natomiast pozytywnie na Pani cykl.
Pozdrawiam serdecznie!