Co stosować na dużą zmianę?

Jestem pielęgniarką hospicyjną. Mam pacjentkę z rakiem piersi nieoperacyjnym, czeka na naświetlania. Robię jej opatrunki. Co można stosować na dużą zmianę, podkrwawiającą?

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Myślę, że mozna spróbować zastosować opatrunki typu Granuflex. Są dość duże, więc powinny pokryć ranę a także nie ma przecwiskazań do stosowania ich w sytuacji o której pani pisze.

Pozdrawiam serdecznie