Co stosować na nadmierną potliwość dłoni?

Pocenie dłoni. Bardzo poca i puchną mi dłonie stosowała mediaspirant do dłoni ale niestety efektu brak a nawet jest jeszcze gorzej od czego to może być i co stosować

Witam,
sugeruję Pani wizytę w gabinecie medycyny estetycznej.W Pani przypadku należy wykonac test Minora-ktory pozwoli okreslic pocenie się Pani dłoni.Po takim teście -jezeli faktycznie pocenie bedzie intensywne lekarz zaproponuje Pani zabieg leczenia nadpotliwosci toksyną botulinową.To bardzo skuteczna metoda.