Co to za kłucie w ściance macicy?

Witam, od kilku dni nachodzi mnie dziwny, kłujący ból na ściance szyjki macicy, przychodzi nagle, zakłuwa kilka razy i równie szybko mija, nie wiąże się to z żadnymi czynnościami ani pozycjami w jakich się znajduję. Ten ból zjawia się zawsze w tym samym miejscu. Po samobadaniu mogę stwierdzić, iż występuje to na głębokości około 1/2 palca, natomiast kiedy nacisnę ból jest palący. Czy to może być nadżerka? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam, F.

ponad rok temu

Witam serdecznie!

Opisywane objawy z pewnością wymagają wyjaśnienia.
Nadżerka jest zlokalizowana na szyjce macicy, więc raczej nie jest to powodem Pani dolegliwości, gdyż organ ten znajduje się raczej nieco głębiej.

Powodem może być infekcja narządów rodnych lub inne zmiany patologiczne w obrębie ścian pochwy.
Konieczna jest wizyta u ginekologa i proszę z tym nie zwlekać.
Jeżeli w ostatnim czasie nie była wykonywana cytologia, proszę pamiętać o jej przeprowadzeniu.

Pozdrawiam