Co to za narośl na sutku?

Witam,

Mam 29 lat i jestem matką 19-miesięcznego dziecka, które karmiłam piersią 4 miesiące. Od ponad 2 miesięcy zauważyłam na swoim sutku białą narośl wypełnioną biała wydzieliną podobną do mleka, już przy dole jest ukrwione. Do tej pory nie odczuwałam żadnego bólu, ale od jakiegoś czasu zaczynam odczuwać dziwny ból kiedy pierś ociera się o bieliznę. Bardzo się boję. Proszę mi pomóc. Co mam zrobić? Czy to są już jakieś objawy raka piersi?

Witam serdecznie.

Powinna Pani odwiedzić lekarza ginekologa. Lekarz Panią zbada i w razie konieczności zaleci dodatkowe badania. Niestety trudno przez internet wnioskować o charakterze zmiany nie widząc jej. Z tego co pani pisze wydaje się, że to raczej zmiana skórna, więc proszę się nie denerwować tylko udać się do lekarza!

Pozdrawiam serdecznie.