Co wywołuje ból, obrzęk i pieczenie okolic intymnych?

Witam! Ostatnio mam problem z penisem, a mianowicie boli mnie żołądź i napletek po stosunku. Napletek jest trochę spuchnięty i są na nim czerwone plamki krwiste (tak jakby krostki) i nieraz na żołędzi. Strasznie piecze tak gdzieś pół dnia. To się dzieje tylko po stosunku, normalnie tego nie ma i nic nie boli. Co to może być za przyczyna i czym ją mogę leczyć? Nie mam jak iść do lekarza, bo jestem ciągle z żoną za granicą. Stosunek odbywam tylko z żoną. Proszę o pomoc.

Witam serdecznie!
Przyczyną objawów prawdopodobnie jest infekcja narządów płciowych, prawdopodobnie spowodowana przez grzyby. Niestety bez badania i obejrzenia zmian oraz zebrania dokładnego wywiadu nie da się tego stwierdzić. W aptekach są dostępne maści przeciwgrzybiczne bez recepty, ale może się to okazać niewystarczającym leczeniem. Proszę porozmawiać również na ten temat z żoną, bowiem wskazane jest leczenie obu partnerów w tym samym czasie. Jeżeli nie pomoże leczenie ogólnodostępne niestety wizyta u lekarza będzie niezbędna.
Innym powodem dolegliwości mogą być zmiany uczuleniowe- proszę się zastanowić czy w ostatnim czasie czegoś Państwo nie zmienili- inny rodzaj prezerwatyw, środków nawilżających? Opisane zmiany mogą ewentualnie sugerować jeszcze taką możliwość.
Pozdrawiam