Co z tą ciążą?

Witam.
Od 8 miesięcy staramy się z mężem o dzidziusia. Do lutego, czyli przez prawie dwa lata, brałam tabletki antykoncepcyjne, wraz z odstawieniem tabletek zaczęłam przyjmować kwas foliowy. Cykle mam różnie co 28-33 dni. Staramy się kochać co 2 dni. Teraz ostatnią miesiączkę miałam 25 października na następną, więc szykuję się na ok 24 listopada.

Od 5 dni okropnie bolą mnie piersi. Dokładnie tak jak na okres tylko dużo mocniej. Do tego dziwne kłucie w jajnikach i ogólnie w podbrzuszu. Dodatkowo kilka razy dziennie mam straszne mdłości. Pierwszy raz mam takie coś. Mam jeszcze ok 1,5 tygodnia do miesiączki więc na jakiekolwiek objawy ciążowe jeszcze chyba za szybko? Czy może jest jednak jakaś nić nadziei?

Witam serdecznie,

Jak Pani słusznie zauważyła, tak młoda ciąża nie daje tak wyraźnych objawów, jak opisane w pytaniu.
Ich nadzwyczajna intensywność może być powodowana usilnym pragnieniem ciąży.
Zalecam jednak wykonanie testu ciążowego w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki.

Pozdrawiam.