Co zjeść po powrocie z pracy o godzinie 22:30, żeby było lekkostrawne?

co zjeść po powrocie z pracy o godzinie 22:30 żeby było lekko strawne i sycące dziękuje za odpowiedz

Najlepiej w takiej sytuacji przygotować sałatkę z warzyw, chudego drobiu, ryby (np. wędzonej) lub nabiału z dodatkiem kaszy lub ryżu. Można także spożyć klasyczną sałatkę ze świeżych warzyw z pieczywem pełnoziarnistym. Jeżeli poszukuje Pani inspiracji na słodko to można przygotować smoothie owocowe lub owsiankę, najlepiej z dodatkiem orzechów lub nasion oleistych. Ponieważ niektóre pokarmy obciążają przewód pokarmowy są nieskazane w godzinach późnowieczornych. Do takich dań należą wszystkie potrawy o wysokiej zawartości tłuszczu i smażone. Proszę się oprzeć na własnych doświadczeniach. Jeżeli spożywa Pani dany posiłek i nie ma po nim dyskomfortu to znaczy, że dla Pani organizmu nie jest on niewskazany.