Co znaczą szumy w głowie?

Witam.Od IV staram się ustalić przyczynę ciągłego szumu w głowie.Specjaliści nic nie pomogli.Na własny koszt -MR. Proszę o wyjaśnienie opisu badania:w lewym płacie czołowym,podkorowo na sklepistości, nies pecyficzne ognisko hiperintensywne w obrazach T2-zależnych i FLAIR, zmiana naczynipochodna?demielinizacyjna? w strukturach głębokich płatów skroniowych niewielkie poszerzenie przestrzeni perivascularnych,niewielkie wpuklanie się nadsiodłowego zbiornika pajęczynówki w obręb siodła tureckiego.

Szumy uszne są częstą dolegliwością, moze być wynikiem niedokrwienia, stanu zapalnego, innych schorzeń naczyń. ? uszkodzenia narządu słuchu i równowagi....
Są trudne w leczeniu.
Czy Pani pali? zwężenie naczyń bardzo nasila szumy uszne! Jak ze słuchem ?
Czy leczy się Pani na nadciśnienie, cukrzycę? Czy były urazy głowy czy kręgosłupa??
Neurolog i Laryngolog audiolog zdecydują o dalszym leczeniu.