Co znaczy, że mam piersi o budowie gruczołowej?
Mam 19 lat, jestem kobietą. Miałam robione usg piersi i w wyniku jest napisane "obie piersi o budowie gruczołowej z zaznaczonymi zmianami o charakterze MFC; doły pachowe wolne".
Proszę o szybką odpowiedź. Pilne!

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
USG
Antykoncepcja po
Niestety, czasami niektóre metody zabezpieczenia przed ciążą zawodzą, może dojść do pęknięcia prezerwatywy lub kobieta zapomni o tabletce antykoncepcyjnej. Coraz częściej mówi się o antykoncepcji awaryjnej, która jest określana również jako antykoncepcja ?po? czy antykoncepcja ratunkowa.
Witam serdecznie.
W badaniu nie ma niczego niepokojącego. Piersi u młodych kobiet mają budowę gruczołową. Obecne są też zmiany o charakterze mastopatii czyli łagodnego zwyrodnienia piersi. Więcej na temat mastopatii znajdzie Pani na stronach naszego serwisu.
Pozdrawiam serdecznie