Co zrobić, aby włosy były gęstsze?

Dzień dobry, mam 15 lat, miałam bardzo gęste włosy. Ostatnio miałam pełno warkoczyków, które maiłam przez tydzień, a jak je rozpuściłam zaczęły strasznie mi wypadać. Teraz są o połowę rzadsze. Co mam zrobić, aby moje włosy były dalej gęste i nie wypadały? Serdecznie pozdrawiam
15 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,

Niestety nadmierna stylizacja włosów może im w istotny sposób zaszkodzić. Warto o tym pamiętać przy planowaniu następnych fryzur.
W trosce o piękne włosy warto zadbać o zdrową dietę bogatą w witaminy i minerały.

Pozdrawiam