Co zrobić, by członek był twardy?

Witam, mam 23 lata. Nigdy nie uprawiałem seksu z powodu braku erekcji. Wokół mnie jest bardzo wiele kobiet, ale nawet gdy się z nią całuję, nie odczuwam podniecenia ani erekcji, przez co nie mam seksu. Ogólnie nawet gdy się masturbuję, często mam wytrysk, pomimo że członek jest miękki. Co zrobić, aby członek był twardy jak skała w tych sytuacjach, w których powinien? Nie mam pojęcia co robić. Mam wiele okazji do seksu, ale nie potrafię tego skończyć. Problem też jest po alkoholu, nie piję dużo, ale nawet po jednym piwie nie ma o czym marzyć - penis jest martwy. Czy jest to jakoś wytłumaczalne? Czy da radę to jakoś poprawić?

Witam!
Przyczyn zupełnego braku erekcji lub jej osłabienia w sytuacji intymnej należy upatrywać przede wszystkim w czynnikach natury psychicznej. Niekiedy już sama obawa przed brakiem wzwodu w kontakcie z potencjalną partnerką może skutkować niemożnością osiągnięcia pełnej gotowości seksualnej.
Innymi, niekiedy towarzyszącymi czynnikami powodującymi osłabienie funkcji członka są m. in. stres, nałogowe palenie papierosów, alkohol czy nawet niewłaściwa dieta. Często też, przyczyną słabej erekcji jest właśnie nadmierna masturbacja, która w konsekwencji prowadzić może do obniżenia wrażliwości na bodźce i tym samym zmniejszenia satysfakcji w kontaktach z partnerką.
Natomiast już brak podniecenia w relacjach intymnych jest wystarczającą i - wydaje się - pierwotną przyczyną zaburzeń erekcji.
Dla poznania jej mechanizmu i zastosowania właściwej terapii konieczna może być konsultacja z psychologiem lub seksuologiem.

Pozdrawiam