Co zrobić, jeśli mam wątpliwości czy chłopak mnie jeszcze kocha?

mam wątpliwosci czy chlopak mnie jeszcze kocha,boje sie ze on tylko sie zuroczył, ostatnio gdy jego kolega sie Go pytał czy mnie kocha on mu powiedzial ze kocha ale to juz nie jest to co kiedys :( coraz rzadziej sie widzimy ,raz na tydzien ,jest od jakiegos czasu inaczej , zapytalam sie ostatnio czy chce ze mna jeszcze byc on powiedzial ze tak, ostatnio nie mow mi ze kocha , ale codziennie do mnie pisze lub dzwoni , kocham Go bardzo i nie wobrazam sobie zycia bez niego ale co o tym myslec ?

Jeśli ma Pani wątpliwości co do uczuć chłopaka, chciałaby się z nim częściej widywać i słyszeć deklaracje miłości, najlepiej byłoby z nim szczerze porozmawiać. W przeciwnym wypadku można jedynie snuć domysły, co może być przyczyną zmian jakie zauważyła Pani w waszej relacji.

Pozdrawiam!

Witaj!
Zauroczenie jest lub może być początkiem miłości, jednak to od dwojga ludzi zależy czy ta miłość się rozwinie czy nie. Jeśli chłopak dzwoni i pisze codziennie to jest panią zainteresowany. Najlepiej porozmawiać o swoich wątpliwościach z chłopakiem bo to z nim chce pani być. Pozdrawiam