Co zrobić, jeśli od kilku dni coś mi się rusza w brzuchu?

Witam od kilku dni cos dziwnie rusza mi sie w brzuchu :( nie wiem co to moze byc. W tamtym miesiacu mialam okres a w tym 2 dni skapego krwawienia, z chlopakiem wspolzyjemy z zabezpieczniem. Co mi dolega ;( prosze o szybki kontakt ;( ZDESPEROWANA

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Najprawdopodobniej ma Pani wzdęcia. Ewentualne ruchy płodu (podejrzewam, że o to się Pani martwi) w przypadku pierwszej ciąży kobieta wyczuwa po 20 tygodniu (tj. w 6 miesiącu).