Co zrobić z uczuciem, które nie che zniknąć?

źle się czuję, że w wieku 25 lat nie mam za sobą żadnego doświadczenia w sferze seksu. Będąc zakochaną w nauczycielu coraz bardziej mnie to dołuje. Czekam już kilka lat, planowałam założenie z nim rodziny. Marzę o życiu takie jak ma każda inna dziewczyna. Całować się, chodzić na randki, chcę czuć się kochana. Dostałam odp. tu, że nie zmuszę nikogo do miłości, ale co ja mam zrobić ze swoim uczuciem, które nie znika jak pozostałe inne miłości?Ciągle mam nadzieję, że może zechce mnie bliżej poznać

Dzień dobry!

Polecam podjęcie psychoterapii. Problemy utrwalone, trwające wiele lat, związane z cechami osobowości nie sposób rozwiązać poprzez porady internetowe. Konieczna jest dłuższa relacja, nawiązanie więzi z terapeutą, bliższe przyjrzenie się swojej osobowości i swojemu życiu, dotychczasowym doświadczeniem, sposobowi myślenia itp. Dzięki temu z pewnością w przyszłości będzie Pani w stanie sama udzielić sobie najlepszego wsparcia, lepiej rozumieć swoje uczucia, spełniać swoje marzenia i mądrze kierować swoim życiem.

Pozdrawiam!