Co zrobić, żeby chłopak do mnie wrócił?

Jak przekonac chłopaka do powrotu? Mam 15 lat i byłam z chłopakiem 5 miesięcy. zerwał ze mną prze Facebook'a,a był pretekst,że nie traktuję go jako chłopaka i miałam do niego dystans..Obiecałam mu że się zmienię i będzie jak wcześniej.Zapytałam go czy czuje coś do mnie to odp.nie,a wcześniej mówił,że mnie Kocha i wgl. A w tym samym dniu w zerwania był na imiprezie i wypili trochę i jego koleżanki nagdałamy mu coś. Bardzo go kocham i chciałabym mu udowodnić,że jestem dla niego kimś, jak mam to zr

Witam serdecznie,
Spróbuj mu powiedzieć lub napisać, że jesteś w stanie popracować nad sobą i zmienić, to co go raniło. Poproś o szansę. Potem daj mu trochę czasu, aby wszystko spokojnie przemyślał. Jednak, jeśli rzeczywiście on Cię nie kocha, to nie zmusisz go, aby wrócił do Ciebie.
Pozdrawiam

Jest Pani kimś na pewno. Pytanie tylko, czy dla tego właśnie mężczyzny. Nie da się kogoś zmienić, tak, jak nie da się zmienić jego uczuć. Zachęcam, by dać sobie trochę czasu, choć to bardzo trudne. Być może przyjrzeć się temu, co było dobre z związku, co działało, a co było trudne i co mogło być powodem zmiany. Pomoże to odnaleźć się w tej sytuacji albo na przyszłość.