Co zrobić, żeby dziewczyna pierwsza pisała wiadomości?

Gdy pisze z dziewczyną to na koniec ona pisze dobranoc ale na drugi dzień sama nie napisze. Kiedyś było że raz ona pierwsza raz ja tak różnie. Teraz ona nie napisze pierwsza chyba że powiem dzień wcześniej że jak chce to niech się odezwie. Co zrobić żeby pierwsza napisała? Teraz początek nowej szkoły. Co zrobić żeby zaczęła się "martwić" czy coś żeby napisała ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę spróbować nie pisać do partnerki przez kilka dni. Jeśli zależy jej na Panu i Waszej znajomości, bez wątpienia się odezwie. Proszę także szczerze z nią porozmawiać i wyjaśnić swoje oczekiwania. Szczerość to podstawa związku.

Witaj,
już chyba pisałam,że podobne wymagania są próbami manipulacji drugiej osoby,która ma zachowywać się zadowalająco względem Ciebie.Jedyne,co można tu podsunąc wartościowego,to przypomnienie sobie,jak czułeś się sam w roli manipulowanego.Prawdopodobnie grasz w grę "jak sobie udowodnić,że świat jest u moich stóp".
Przykro mi,ale terapeuta ma kodeks etyczy i nie może pracować przeciwko ludziom.