Co zrobić, żeby nie wyglądać na zmęczoną po pracy?

wITAM.pRACUJĘ NA NOCE A TAK SIĘ SKŁADA ŻE MAM SPOTKANIE ZE ZNAJOMYMI PO PIĄTKOWEJ NOCCE.CO MAM ZROBIĆ ŻEBY NIE WYGLĄDAĆ NA ZMĘCZONĄ?

Mgr Jolanta Gajda Kosmetolog

Witam,
bardzo dobrze w takich przypadkach sprawdza się masaż twarzy - mocne, intensywne ruchy liftingujące, w kierunku od dołu go góry. Masaż najlepiej wykonać po wcześniejszym peelingu skóry, przy użyciu olejku różanego bądź arganowego.
Ważny jest także makijaż rozświetlający środkową część twarzy(prosze zwrócić uwagę na highlightery, czy korektory pod oczy). Oko wygląda na wypoczęte, jeśli zastosujemy białą bądź kremową kredkę na wewnętrznej powiece.

Dzień dobry,

peeling, maska a potem masaż na ampułce z witaminy c dodadzą blasku skórze. Dobry makijaż nie zaszkodzi. Jasne cienie na powiekach, odrobina rozświetlacza na policzki i skora będzie wygladac promiennie.