Co zrobić, żeby wyglądać dojrzalej?

Witam, mam problem tego typu że mam 19 lat a wyglądam na 16 a jestem mężczyzną. I moje pytanie jest takie, czy są jakieś suplementy leki które przyspieszają dojrzewanie rozwój. Dodam też że mam mały zarost na twarzy, tylko nad górną wargą i trochę na podbródku. Mam duże owłosienie na nogach i okolicach intymnych. Jestem dosyć wysoki mam 178cm wzrostu jeśli da się coś poradzić to był bym wdzięczny.

Witam Cie serdecznie,
Czy sam zarost jest wyznacznikiem dojrzałości? Dojrzałośc jest procesem.
Spójrz na to z zupełnie innej perspektywy... Wyobraź sobie siebie gdy masz lat 30 a wygladasz o wiele młodziej. Zobacz w tym potencjał, który został CI przekazany w genach. Przekieruj swoje myśli zamiast skupiać się na problemie zastanów się w jaki sposób możesz to wykorzystać na własną korzyść.

Dzień Dobry Panu,

Ma Pan jeszcze jakieś trzy lata, by Pana wizerunek uległ zmianie.
I perspektywę utrzymania młodzieńczego wyglądu w dojrzałym i późniejszym wieku, a jest to dzisiaj w Świecie wartość pożądana.

Z mojej strony zachęcam Pana do polubienia siebie, skoncentrowaniu się na aktywności fizycznej, odpowiednim odżywianiu się, odkryciu i podążaniu za swoimi pasjami.

Życzę Panu powodzenia i pomylności,
Irena Mielnik-Madej