Codzienne bóle głowy i wynik rezonansu głowy

Byłam w szpitalu zrobić rezonans głowy i mam już wyniki. Zastanawia mnie ten fragment: "W lewej okolicy ciemieniowej 2 ogniska o charakterze płynu, o wielk. ok. 3-4 mm - obraz może odpowiadać poszerzonym przestrzeniom okołonaczyniowym." Czy to coś poważnego? Czy to powoduje u mnie te codzienne i silne bóle głowy? Mam też problem z hormonami. Mam nadmierne owłosienie jak u faceta i widoczny mały wąsik. Oraz problem ze sercem. Musze brać krople nasercowe, bo mnie ściska, kłuje i boli.

Wynik mr głowy nie jest nipokojący a pozostałe dolegliwości wymagają konsultacji endokrynologa. Pozdrawiam