Cukrzyca ciążą w 29 tygodniu ciąży

Jestem w 29 tygodniu ciązy .Ostatnio wykryto u mnie cukrzyce ciazowa . Pierwsze pytanie:czy wyniki 77 na cczo a po 2 godzinach 160 po 75g glukozy to bardzo nieprawidlowe wyniki ? Pytam poniewaz lekarz zlecil mi powtorzenie badania ze wzgledu na to ze przed pobraniem krwi wypilam sok owocowy . Czy to moglo zfalszowac wyniki?Badane bylo rowniez moje dziecko . W 29 tyg i 1 dniu mały waży 1270 . Czy to prawidlowa waga? Czy moge jednak nie miec tej cykrzycy ?

Witam,
sok owocowy wypity przed testem obciążenia glukozy zdecydowanie mógł zafałszować wynik.
Proszę powtórzyć badanie OGTT i udać się do swojego ginekologa, który oceni czy płód rozwija się prawidłowo.

pozdrawiam!