Cukrzyca ciążowa, pessar i niewydolność szyjki macicy a wskazania do cesarskiego cięcia

Dzień dobry.Jestem w 33 tyg ciąży, wczoraj na wizycie u lek.prowadzącego powiedział mi,że nie widzi u mnie porodu nat.Mam cukrzycę ciążową (bez insuliny), pessar i niewydolność szyjki macicy. Leżę cały czas.Pierwsza ciąża było cc z powodu dysproporcji główkowo-miednicowej.Kolejna poronienie w 18 tyg.Kazał mi skonsultować ze szpitalem w którym chciałabym mieć cc i zapytać,ona wystawi mi skierowanie.Zastanawiam się czy wszystkie wymienione czynniki wystarczą do cc i czy szpital może mi odmówić?

Witam,
powinna się Pani zgłosić do wybranego szpitala z Pani dokumentacją medyczną.
Tam ostatecznie zostanie podjęta decyzja.
Na tę chwilę ma Pani wskazania, aby poród odbył się poprzez CC, ale decyzja należy do lekarzy w danym szpitalu.

Pozdrawiam!