Cukrzyca ciążowa w 36. tygodniu ciąży

Witam! Jestem w 36 tygodniu ciąży i mam cukrzycę ciążową. Lekarz specjalista wypisał mi dwa rodzaje insuliny (jeden przed posiłkami i drugi na noc). Niestety zauważyłam, że po zwiększonej dawce insuliny(zalecenie lekarza) i stosowaniu diety moje cukry są coraz wyższe. Trzy dni temu sama odstawiłam insulinę i okazało się że bez niej tylko dwa razy wynik przekroczył normę. Nie wiem czy dobrze zrobiłam i czy nie jest to szkodliwe dla mojego synka. Proszę o odpowiedź i z góry za nią dziękuję.

Proszę sprawdzić przede wszystkim, czy spełnia Pani kryteria wyrównania glikemii w cukrzycy u kobiet w ciąży i cukrzycy ciążowej:
- na czczo i przed posiłkiem 3,3–5,0 mmol/l (60–90 mg/dl)
- glikemia maks. w 1. godz. po posiłku <6,7 mmol/l (<120 mg/dl)
- glikemia między 2.00 a 4.00 rano (>3,3 mmol/l) (>60 mg/dl).
(http://www.diabetolog.edu.pl/aktualnosci/1-aktualnosci/29-cia-a-cukrzyca-wg-ptd-2014.html)