Ćwiczenia kardio na spalenie tkanki tłuszczowej z okolic pośladków i ud

Witam, chciałabym spalić tkankę tłuszczową z okolic pupy i ud.niestety mam problemy ze stawami kolanowymi.jakie ćwiczenia kardio mogę wykonywać aby uzyskać wymarzoną sylwetkę?

Witam,
Jeśli chodzi o ćwiczenia, to proszę poszukać zestawy konkretnie na wzmocnienie pośladków i ud. W internecie jest masa zestawów ćwiczeń. Jeśli ma Pani problem ze stawami kolanowymi, to unikałbym pozycji w klęku podpartym, a raczej skupiłbym się na pozycjach w leżeniu na brzuchu, ewentualnie w pozycji stojącej. Dodatkowo trzeba zastanowić się nad odpowiednią dietą i dobrym uzupełnieniem Pani wysiłków byłby masaż wspomagający odchudzanie.
Pozdrawiam i życzę wytrwałości w dążeniu do Pani celu.