Ćwiczenia modelujące sylwetkę - jak je rozpalnować?

Mam 18 lat, 165 wzrostu i ważę 52 kg. Mam dobre BMI, ale chciałabym się pozbyć tłuszczyku i popracować nad swoją figurą. Obszarów, które chciałabym poprawić jest dużo: całe nogi (wyszczuplić), pupa (wzmocnić, ujędrnić i nadać ładny kształt), brzuch(wyszczuplić), talia(wyszczuplić) i ramiona (wyszczuplić). Szukam różnych ćwiczeń, wiem, że aby spalić tłuszcz muszę stosować ćwiczenia aerobowe. Wiem też, że ważna jest odpowiednia dieta. Przeważnie odżywiam się dobrze. Nie wiem jak mam to wszystko rozplanować. Jeśli robię na każdą część ciała inne ćwiczenie zajmuje mi to bardzo dużo czasu. Najprościej by było zapisać się na jakieś zajęcia lub poprosić jakiegoś trenera o specjalny trening dla mnie. Problem w tym, że nie mam na pieniędzy, no a z czasem tak rożnie bywa. Myślałam o tym, żeby zacząć biegać, ale boję się, że będę miała wielkie umięśnione łydki. Nie jestem też drobna, więc nie chcę aby ćwiczenia doprowadziły do tego, że będę umięśniona co sprawi, że będę wyglądać na większą. Jak mam się do tego zabrać?
18 LAT ponad rok temu

Witam,
W celu wyszczuplenia ciała, bez jednoczesnego zwiększania masy mięśniowej należy wykonywać ćwiczenia łączone – siłowe 15 minut i aerobowe minimum 30 minut. Ćwiczenia siłowe do wykonywania w domu znajdziesz na naszej stronie, natomiast ćwiczenia tlenowe, które świetnie wyszczuplają uda i brzuch, ale również kształtują całe ciało to pływanie, jogging, jazda na rowerze czy fitness. Ćwicz przynajmniej 3 razy tygodniu, a po kilku miesiącach uzyskasz pożądany efekt.
Pozdrawiam.