Ćwiczenia na orbitreku na zgubienie zbędnych kilogramów z brzucha

Witam. Czy orbitrek pomoże mi zgubić trochę brzucha? naprawdę trochę bo nie jest duży oraz oczywiście te uciążliwe boczki. Czy warto ćwiczyć na orbitreku? Ewentualnie dodam do orbitrek wieczorne brzuszki. Możliwe że mi taki zestaw pomoże. Mam hula hop ale wypełnione kaszą , nie wiem czy to coś da na boczki. Piję zieloną herbatę i wodę. Proszę o konkretną odpowiedz na temat tego orbitreka a i oczywiście ile tyg. i ile min ćwiczyć. Pozdrawiam. Mam 18 lat 168 cm i 54 kg.

Dzień dobry,

Orbitrek to głównie ćwiczenia aerobowe, które kształtują całą sylwetkę i wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej całościowo, a nie wpływają na poszczególne partie ciała.

Przede wszystkim należy zastosować odpowiednią dietę - czy ją stosujesz?
Ponadto oprócz ćwiczeń na orbitreku warto wykonywać ćwiczenia na poszczególne partie ciała - np. portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-brzuch. Najpierw przez 30 minut intensywne ćwicz na orbitreku, a potem przez kolejne 30 min ćwiczenia zamieszczone w linku. Należy ćwiczyć codziennie, a po 1 miesiącu co 2- 3 dzień.

Efekty powinny być widoczne w ciągu 1- 2 miesięcy.

Pozdrawiam,
Aneta Kościołek

Witam, każde ćwiczenia będą pomocne w poprawie sylwetki. Ale prosze się nie łudzić, ze zielona herbata czy woda to antidotum na wszelkie zło. Masa ciała jest prawidłowa, mieści się w normie, choć obliczony z podanych danych wskaźnik masy ciała BMI wynosi 19,14 kg/m2, czyli jest w dolnej granicy normy. Zatem odchudzanie nie wchodzi w grę.

W celu ułożenia indywidualnej diety zapraszam na www.dietoterapia.waw.pl

Serdecznie pozdrawiam